Ako prekonať nudu vo vzťahu?

Časy kedy stačil letmý pohľad alebo len myšlienka na vašu polovičku a vy ste sa cítili ako najšťastnejší človek na svete sú už dávno preč? Časy, kedy ste sa nevedeli prestať smiať a túžili ste spolu hodiny len tak nečinne ležať v objatí a opájať sa pocitom blaženosti, ktorý spoločná blízkosť prinášala? Dnes sa spolu prevažne nudíte, stále sa síce máte veľmi radi, ale proste to už nemá šťavu. Niekde robíte chybu. A to závažnú. Nudný stereotyp, rutina, vzťah bez akejkoľvek vášne je vážny stav, ktorý treba riešiť. Žiadnym keciam o tom, že vášen postupne zo vzťahu postupne vyprchá neverte! Nemusí to tak byť.

Samozrejme, stabilný vzťah by mal byť postavený na hlbokých základoch, úprimnosti, vzájomnej podpore a láske, ale prosím vás, prečo by sme mali prísť o to najšťavnatejšie, o vášeň, romantiku a všetky veci, vďaka, ktorým všetci milujeme stav zamilovanosti. V čom spočíva ten trik? Vy sa totiž nikdy nemusíte odzamilovať. Udržať stav zamilovanosti, ale vyžaduje určité úsilie, ale stojí to za to! Chcete vedieť ako na to? Čítajte ďalej

  • Z jedných najvýznamnejších krokov je každodenné pripomínanie si kvalít svojho partnera. Pre niečo sme si ho vybrali. Nezabúdajme na to.
  • Pozerajme sa na neho vždy znova a znova s tým najhlbším obdivom. Bol pre nás na začiatku atraktívny, prečo ten pocit strácať, pracujme na tom vedome.
  • Počúvajte ho. Aj keď vám bude chcieť vešať na nos dlhé eseje o tom ako vyvíjajú nové sieťové prvkya že vo firme potrebujú ďalšie výkopové práce. Aspoň chvíľku každý deň.
  • Snažte sa zostať atraktívny aj vy a starajte sa o seba.
  • Prekvapujte sa navzájom. Prekvapenia vnášajú šťavu do zabehnutých koľají veľmi spoľahlivo.

Je škoda prísť o lásku. Pestujte ju. Zamilovávajte sa každý deň, znova a znova. Funguje to!