Keď sa láska nenaplní…

Igor je úspešný podnikateľ a o náklonnosť žien nikdy nemal núdzu. Je však šťastne ženatý, miloval svoju ženu Júliu a nevedel si bez nej a bez ich troch detí predstaviť život. Tvoria šťastnú rodinku ako z romantického filmu, ktorá sa miluje, má dostatok peňazí a plnými dúškami si užíva život.

Až kým Igor nestretol Michaelu. Michaela ho okúzlila na prvý pohľad. Nikdy nestretol tak šarmantnú okúzľujúcu ženu a nebudem preháňať, keď povieme, že sa proste zamiloval na prvý pohľad. Pri pohľade na Michaelu razom zabudol na svoju ženu a tri deti.

Michaela sa mala stať jeho novou obchodnou partnerkou. Igor mal desiatky úspešných firiem a Michaela do jeho siete chcela pridať svoje začínajúce firmy. Firmu, ktorá predávala mäsiarske nože a firmu farby trnava. Po prvom pracovnom stretnutí sa Igor spamätával dobrú hodinu. Rozhodol sa však, že svojej rodine neublíži a že sa s Michaelou už nikdy nemôže stretnúť. Napísal jej len strohú správu, že bohužiaľ s ňou obchodovať nemôže a ospravedlnil sa. Myslel si, že je poplach zažehnaný.

Čo čert nechcel o dva mesiace sa stretli na jednom večierku na ktorý bol pozvaný spolu s Júliou, tá však ostala doma, pretože nečakane ochorela. Slovo dalo slovo, posilnení vínom, prerozprávali spolu celý večer a okrem neskutočnej chémie, ktorá medzi nimi bola zistili, že si aj neskutočne rozumejú. Igor to však vydržal a nič sa nestalo. Vrátil sa domov k svojej žene a chcel pokračovať v zabehaných koľajach. Nedokázal však prestať na Michaelu myslieť. Bola to najviac fascinujúca žena, akú kedy stretol a mal pocit, že sa do nej bláznivo zamiloval. Pri každej spomienke na ňu sa usmieval od ucha k uchu. Začal sa vzdiaľovať  Júlii, necítil sa dobre. Mesiace myslel na Michaelu, ale nikdy ju nekontaktoval.

Stále je s Júliou, ale už to proste nikdy nebude také, aké to bolo predtým ako stretol Michaelu. Nenaplnenú lásku jeho života.