Moje tretie dieťa bude syn!

Som matka dvoch detí a som znova tehotná. Tým pádom som matkou troch detí, to tretie je na ceste. Samozrejme, veď som tehotná. Už tento môj chaotický úvod naznačuje, že ma to tehotenstvo trošku ako sa u našich susedov hovorí „zvedá ze židle“. Prečo? No má to jednoduchý dôvod. Po dvoch malých dcérkach, teda detí ženského pohlavia sa mi má narodiť syn, chlapec, budúci muž. A ja tak trochu neviem, čo si s tým počať. Viem, je to asi najskôr pekne zvláštne, že takto hysterčí matka dvoch detí, ale keď ja som nikdy s malým chlapcom neprišla do styku. Sama som z troch detí, s tým, že sme boli tri dievčatá. Moje sestry majú len dievčatá, deti súrodencov môjho muža sú len dievčatá a ja proste nemám tucha, čo sa s takými chlapcami, malými či veľkými robí, ako sa k ním správať a tak ďalej…

Čo s ním akože budem robiť? Zbierať hokejové kartičky, pozerať sa na box a chodiť povzbudzovať na futbal?  Asi vám to príde hrozne trápne, ale ja naozaj tápem. Je tu niekto, kto by mi s tým mohol poradiť? Neviem si rady predovšetkým v nasledujúcich bodoch.

  • Ako z neho nevychovať ženu. Respektíve ako sa aspoň pokúsiť, vychovať z neho muža. A by ste mi niekto vedel vysvetliť rozdiely medzi výchovou muža a ženy, budem viac ako vďačná. Nechcem si totiž vychovať chlapca v sukni.
  • Tie chlapčenské boje. To fakt nedávam. To ako fakt musia a načo je to dobré? Poprosím vhodné názorné ukážky.
  • Dospievanie a s tým spojená masturbácia, nočné erekcie a ejakulácie, dievčatá, sex. Prechodový rituál pre muža.
  • Ako byť aspoň trošku znesiteľnou svokrou, respektíve ako si nepokaziť vzťah so synom, keďže sa pravdepodobne zamiluje do nejakej inej ženy ako som ja?

Ďakujem za všetky odpovede či snahy o odpoveď na moje divné otázky!