Rekreačná chata

Romantický výhľad na hory rovno z postele, krásne prostredie ako ideálne na oddych a pohodlné leňošenie, možnosti aktívneho  relaxu, nádherná príroda v okolí, to je niečo  čo vám ponúka naša rekreačná chata v údolí nádherných rakúskych álp. Ideálna pre pár, ale dispozícia a predovšetkým možnosť pridať  rozkladacie postele zaručia pohodlie aj 4-člennej rodine.

Príjemná teraska, s vybavením pre ten najlepší relax. Pohodlné stoličky, sedacia hojdačka a pre tých najväčších fajnšmekrov a milovníkov tabaku je v šuplíku dreveného stolíka pripravená prvá pomoc – drevená fajka a luxusný tabak dovezený z raju tabakových listov, z Kuby.

Ešte váhate? Za malý príplatok máte možnosť neobmedzene využívať welness svet v neďalekom hoteli, vzdialený len 5 minút chôdze. Sauny, ľadový bazén, jacuzze a to všetko v čo najviac outdorovom štýle. Presklená sauna, vonkajší ľadový bazén aj jacuzze.. Relaxačná miestnosť sa nachádza v drevodome s francúzskym oknom a výhľadom na hory.

Možnosti aktívneho relaxu nemusíte krkolomne vyhľadávať na internete, v areáli v ktorom sa nachádza aj naša rekreačná chata sú vám zadarmo k dispozícii turistické informácie, kde vám poradia, dajú na výber a pomôžu vám s turistickou trasou alebo naplánovaním iných voľno časových aktivít.

Na výber máte už spomínaný welness, golf, tenisové kurty, petang, horolezectvo, snežné skútre vodný park. Nekonečné množstvo turistických trás, lanovky. Vybudované chodníčky medzi vrcholkami stromov. Množstvo atrakcií ale zároveň pre bohatosť prírody stále možnosť zaliesť si hlboko do lesa a pozorovať srnky a užívať si lahodné ticho panenskej človekom nedotknutej prírody.

V takomto čarovnom prostrední sa nachádza naša chata a my budeme veľmi radi, ak si pre vašu budúcu dovolenku alebo predĺžený víkend vyberiete práve našu chatu! Pre každého nášho hosťa máme pripravené malé prekvapenie v podobe osobitého darčeku, preto sa nečudujte, keď vám spolu s potvrdením objednávky príde dotazník s pár otázkami. Prosím vyplňte ho, nebudete ľutovať.