Bývate v Bratislave a nemáte vo voľnom čase čo robiť? Máte radi športovanie, no neviete si vybrať? Potom by ste svoju pozornosť mali zamerať na tenis. Tenis je výborný šport na trénovanie sebadôvery, vytrvalosti, taktiky a bojovnosti, samozrejme okrem fyzickej  vytrvalosti celého tela. Je to výborný spôsob, ako si oddýchnuť a prísť na iné myšlienky, ale aj spôsob, ako spoznať nových ľudí. Fáma, že tenis je iba pre bohatých ľudí už dlhší čas neplatí, pretože ceny všetkých komponentov šli dole.

Na to, aby ste mohli hrávať tenis budete samozrejme potrebovať trénera. Nájsť kvalitného a skúseného trénera nie je síce jednoduché, no určite to nie je nemožné. Dobrý tenisovy trener bratislava sa dá nájsť napríklad v zozname trénerov, ktorý uvádzam dole ako „DOWNLOAD HERE“. Tam nájdete zoznam trénerov, ktorí trénujú v Bratislave. Nájdete tam aj stĺpec, ktorý určuje ich tenisovú úroveň, na ktorú si spravili certifikát. Určite sa však nespoliehajte a nevyberajte iba na základe prílohy, pretože výber tenisového trénera je hlavne vec osobná, teda pre každého individuálna. Určite sa treba vyvarovať trénerom, ktorí trénujú popri inej hlavnej činnosti a trénovaniu sa nevenujú naplno. Aj tu sa však nájdu výnimky, ktoré môžu byť dokonca lepšie ako tréneri, ktorí sa tomu venujú primárne.

Ako som spomínal vyššie, nájsť skúseného trénera nie je jednoduché. Verím, že vám moja príloha v „DOWNLOAD HERE“ pomôže a budete so svojim výberom tenisového trénera spokojný. Ak vám môžem dať radu, nepodľahnite hneď prvému výberu, ale sledujte viacerých trénerov a následne si ich porovnajte. Svoju rolu zohrávajú aj referencie, no aj tu treba byť opatrný, pretože dnes je veľmi veľa vecí robených na „umelo“. Tenisový tréner musí byť skúsený profesionál, odborník na teóriu aj prax a musí mať prístup, ktorý vám vyhovuje. V prípade, že chcete dať na tenis vaše dieťa, smeroval by som svoje hľadanie na tých trénerov, ktorí sa venujú primárne deťom. Na túto činnosť treba mať k deťom vzťah a určite aj pevné nervy a kamarátsky prístup.

DOWNLOAD HERE

Post Navigation